News :
Cenky pro Aff na Valentýna TADY

Robert Pattinson - Edward Cullen

15. května 2009 v 12:43 | lucikkkkk majitelka blogu |  twilight
Jmenuji se Edward Cullen ( celým jménem Edward Anthony Masen Cullen ) Je mi 17 let (více v osobní historii ). Pocházím z Chicaga ( Illionis ). Jsem upír. Barvu vlasů mám bronzovou. Barvu očí jsem měl původně zelenou, ae jako upír mám barvu zlato/černou. Jsem vysoký 188 cm. Jsem vysoký a hubený kluk. Vyjmečné nadání mám v tom že můžu čist myšlenky ostatních, kromě Belly. Tedˇ jsem zapsaný na Střední školu ve Forks.Jediná nejdůležitější věc v mém životě je moje úžasná dívka, moje nejbližší přítelkyně. Jmenuje se Isabella Swanová a je to moje značka heroinu. Je to jediné, co potřebuji. Je všechno, co potřebuji. Na několik měsíců jsem od ní odešel, bylo to nejtrýznivější období mého života.Rád jezdím rychle. Začlenil jsem rychlost do každého aspektu mého života. Preferuji pumy. Jsem málokdy doma, protože neustále jezdím kempovat s mými bratry. Raději se dívám na lidi, které mám rád, než do počítačové obrazovky. Přežil jsem Španělskou chřipku a jsem vegetarián, dá-li se to tak říct. Ve velmi stereotypní alternativě jsem muž, který miluje auta. Možná nejsem tak svalnatý jako moji bratři, ale mohl bych ti napráskat prdel v každé přírodovědné laboratoři! Dva tituly z hardwardské univerziy a století druhů vzdělávání, by ti to zajistili. Nemluvě o tom, že umím velmi rychle běhat.


Osobní historie: Edwardův lidský život v Chicagu byl velmi šťastný a klidný. Jeho rodiče byli přiměřeně bohatí, protože jeho otec byl úspěšný právník. Největším trápením v matčině životě byla skutečnost, že zuřila Světová válka a Edward byl pouze rok vzdálen od odvodu, který byl v srpnu 1918 snížen na věk 18 let.

Během září téhož roku udeřila chřipková epidemie, vyžádala si život obou Edwardových rodičů a málem také vzala jeho vlastní. Jeho ošetřujícím lékařem byl Carlisle Cullen, který ho zachránil tak, že jej přeměnil v upíra. Byla to Edwardova matka, kdo požádal Dr. Cullena, aby Edwarda zachránil. Vypadala jako že "ví", že Carlisle by ho zvláštním způsobem mohl zachránit a poprosila ho, aby to udělal.

Od té doby, Edward vystupoval jako Carlisleův adoptivní syn nebo jako nejmladší bratr jeho manželky do té doby, než se jeho rodina rozrostla do své současné velikosti. Dvakrát studoval na lékařské fakultě, ale nevykonával ji v praxi. Miluje, když rychle řídí, a jako koníčka má sbírání aut.

Od roku 1927 až do roku 1931 měl Edward záchvat rebélie a na několik let sám od sebe opustil Carlislea a Esme. Usoudil, že může vysávat lidi, pokud byli skutečně ztělesněním zla. Využíval svou zvláštní schopnost, aby se vyvaroval nevinnému. Po nějakém čase už nedokázal "uniknout dluhu takového množství ukradnutých lidských životů, nehledě na to, jak omluvitelných" a proto se vrátil ke Carlisleovi a Esme, kteří ho zpátky přivítali s otevřenou náručí.

Okolo roku 1936 se Edward se svou rodinou přestěhoval do Forks, kde narazili na Quileutské indiány, kteří měli schopnost se přeměnit ve vlkodlaky. Dohoda ujednala, že vlci nechají Cullenovi na pokoji po tak dlouho, dokud nekousnou žádného člověka a nebudou se zdržovat na Quileutské půdě. Cullenovi žili ve Forks po několik let, než se přestěhovali na jiná místa.

V roce 2003 se Cullenovi vrátili do Forks. Potom v roce 2005 Edward potkal Isabellu Swanovou. Její krev pro něj "zpívala" a on se do ní šíleně zamiloval. Brzy přišla na jeho tajemství a akceptovala ho jako upíra. Navzdory nesčetným překážkám se do sebe zamilovali. Když se Bella stala obětí stopaře jménem James, Edward byl donucen napít se její krve, aby zastavil jed šířící se po jejím těle.

Edward zůstal se Bellou do její katastrofální oslavy osmnáctin, kde byl donucen přehodnotit budoucnost jejího života s ním. Rozhodne se, že pro Bellu bude lepší, když bude žít normální život bez něj a opustí sám se svou rodinou Forks. Čas tráví sledováním Victorii všude kolem jihu Spojených států a dokonce se odváží do Mexika a Jižní Ameriky, když mu řeknou, že je Bella mrtvá, jede do Itálie s úmyslem spáchat sebevraždu. Bella a Alice přijedou včas, aby ho zastavili. On přesvědčí Volturi, aby je všechny nechali vrátit se do Forks s příslibem, že se Bella stane upírem.

Robert Pattinson no není užasnej ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 veronika veronika | 19. května 2009 v 21:54 | Reagovat

ten je tada fakt hnusnrja voslezlej :)

2 Lucikkkkk majitelka blogu Lucikkkkk majitelka blogu | Web | 20. května 2009 v 19:32 | Reagovat

neni voslzlej je krasnej

3 Weroonika5 Weroonika5 | E-mail | Web | 13. června 2009 v 10:26 | Reagovat

[1]: je krasenej vid lucinko nej kamosko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama