News :
Cenky pro Aff na Valentýna TADY

Kellan Lutz - Emmet Cullen

15. května 2009 v 13:04 | Lucikkkkk majitelka blogu |  twilight
Jmenuji se Emmet Cullen. Nevím odkud jsem ani kdy jsem se narodil. Jsem upír. Mám tmavé, kudrnaté vlasy, a upírské zlato/černé oči. Měřím 195,5 cm. Jsem tedy velký a svalnatý. Jsem hrooozně sílný muž. V současné době jsem zapsán na Střední škole ve Forks. Vzal jsem si za ženu svého anděla Rosalii.

Osobní historie: V roce 1935 Emmett byl na lovu v horách Tennessee, když byl napaden medvědem. Byl velmi blízko smrti, ale Rosalieho našla a odnesla ho ke Carlisleovi, aby ho zachránila. Emmett popisuje tu událost jako zachránění andělem, který ho potom odnesl k Bohu. Jakmile se bolest vytratila, Rosalie a Carlisle mu vysvětlili situaci, a k jejich překvapení, celá upírská záležitost ho nezneklidnila. Jeho vlastními slovy:" Ale pokud Carlisle a Rosalie, můj anděl, byli upíři, jak hrozné by to mohlo být?" Zpočátku měl problémy s pravidly a při několika příležitostech ochutnal lidskou krev.

Oženil se s Rosalií, a oženil se s ní několikrát pro efekt. Emmett udělá cokoliv, aby učinil Rosalii šťastnou, a jelikož Rosalie má ráda šťastnou pozornost a chystá se předvádět, mají svatbu za každé uplynutí několika let. Častokrát on a Rosalie žijí odděleně od ostatních jako novomanželský pár.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama