News :
Cenky pro Aff na Valentýna TADY

Jackson Rathbone - Jasper Hale Cullen

15. května 2009 v 13:13 | Lucikkkkk majitelka blogu |  twilight
Jmenuji se Jasper Hale ( celým jménem Jasper Whitlock Hale ). Mám přezdívku Jazz. Narodil jsem se v roce 1843. Pocházím z Texasu. Jsem upír. Mám medově zlatou barvu vlasů a zlato/černé oči. Jsem vysoký 190,5 cm. Mám svalnatou ae štíhlou postavu. Mám zvlaštní schopnost manipulovat emocemi lidmi kteří jsou okolo mě. Jsem zapsaný na univerzitě a oženěn za Alici.

Osobní historie: Jasper sloužil jako major v armádě v průběhu Občanské války ("sever proti jihu"). Upírská rodina, která ho přeměnila v roce 1863 byla velmi odlišná od Cullenů v jejich dietních návycích - oni se krmili lidmi. Jasper byl deprimovaný nad svým způsobem života a hledal něco lepšího. Jeho hledání ho v roce 1948 zavedlo k Alici, následovně roku 1950 ke Carlieslemu.

Jasper zakusil ty nejtěžší časy s životním stylem, který ustanovila rodina Cullenů. Vyhýbal se kontaktům s lidmi, protože ho lákalo víc než ostatní napít se z nich. Chodit do školy je těžký oříšek, ale on to dělá pro Alici.

Udělá cokoli pro Alici, protože ona je celý jeho život. I když se chová k ostatním členům rodiny s respektem, není s nimi úzce spjat způsobem, jakým je k Alici.

Jasper používá příjmení Hale, protože on a Rosalie vypadají natolik podobně, že se lidé domnívají, že jsou to dvojčata. Upíří mají sklony jít ruku v ruce s čímkoli, v co lidé chtějí uvěřit. Rosalie trvá na používání Hale jako příjmení, a proto ho také Jasper přijal za své.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama