News :
Cenky pro Aff na Valentýna TADY

Ashley Greene - Alice Cullen

15. května 2009 v 13:07 | Lucikkkkk majitelka blogu |  twilight
Jmenuji se Alice Cullenová ( celým jménem Mary Alice Brandon Cullenová. Narodila jsem se roku 1901. Pocházím z Biloxi ( Missisipi ). Jsem upír. Mám černou barvu vlasů které jsou krátce střižené a rozježené. A typické zlato/černé oči jako každý upír. Vysoká jsem 147,5 cm. Takže jsem nejmladší z celé naší rodiny. Jsem velmi hubená, s jemnými rysy.Jsem zapsaná na Střední školu ve Forks. Mým darem je nahlížení do budoucnosti každé osoby ( ovšem se ta osoba musí proto rozhodnout ). Miluji Jaspera, také jsem za něho provdaná.

Osobní historie: Alice byla držena v ústavu pro choromyslné kvůli své schopnosti vidět vize z budoucnosti. Stale se chráněnkou upíra, která pracoval v budově. James, upír lovec, se chopil výzvy ji jednoduše ulovit, protože ji chtěl jiný upír. Jakmile mu bylo jasné, že po ni James jde, on, ten upír který pracoval v blázinci, osvobodil Alici a přeměnil ji předtím, než ji James mohl zabít. James namísto toho zabil toho druhého upíra. Neměla žádnou vzpomínky na tyto události a odešla, aby našla svou vlastní cestu.

V některé ze svých vizí spatřila Jaspera. Pátral po někom a Alice mu poskytla to, co hledal. Jeden druhého našli v roce 1948 a roku 1950, Carlisla našli pomocí jejích vizí. Od té doby se stali členy rodiny.

Alice a Jasper se úředně vzali, ale na rozdíl od Rosalie a Emmetta, jednou je dost. Alice s Bellou se stali dobrými přítelkyněmi prostřednictvím jejího přátelství s Edwardem. V roce 2006, když Cullenovi opustili Forks, je to Alice, kdo se první vrátil informovat Bellu. Alice také jede s Bellou do Itálie zachránit Edwardův život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama